Aktuality7. 5. 2020

Pomáháme urychlit zmapování kolektivní imunity

Společně jsme s ELIXIR CZ a Centrem CERIT-SC Masarykovy univerzity, zareagovali na aktuální potřebu výpočetní techniky v infrastruktuře EATRIS-CZ, která patří mezi přední akademická pracoviště zapojená do laboratorního testování na nemoc COVID-19.  Zajistili jsme s CERIT-SC rychlé dodání výkonné výpočetní techniky, poskytli potřebné know-how a nadále spolupracujeme na zajištění výpočetní a úložné infrastruktury pro zpracování dat z probíhajícího měření kolektivní imunity. Chcete vědět více? Podívejte se na naší  tiskovou zprávu.

Aktuality7. 5. 2020

Získali jsme Evropskou cenu za kulturní dědictví

Společně s Hudební a taneční fakultou Akademie múzických umění v Praze jsme získali významné evropské ocenění za využití síťových přenosů pro mezinárodní spolupráci v živé kultuře.
V předvečer oslav Dne Evropy oznámily Evropská komise a Europa Nostra letošní vítěze Evropských cen za kulturní dědictví / Ocenění Europa Nostra. Nejvyšší evropské ocenění v oblasti kulturního dědictví je přiděleno 21 mimořádným počinům z 15 zemí. Mezi letošními vítězi je i projekt přeshraniční spolupráce v oblasti evropské klasické hudby, na kterém jsme se podíleli, v kategorii vzdělávání, odborná příprava a osvěta.
Více se dočtete v naší tiskové zprávě. Záznam přenosu si můžete pustit na YouTube.

Aktuality6. 5. 2020

CSNOG 2020 – Call for abstracts

Jako v letech předchozích jsme společně s CZ.NIC a NIX.CZ partnerem komunitního setkání českých a slovenských síťových specialistů CSNOG2020. Letošní ročník se bude konat 8. – 9. 9. tradičně v Brně.
Dnes byl zveřejněn web a zároveň vyhlášeno call for abstracts, kde je termín přihlášek do 15.6. Pokud máte zájem neváhejte se přihlásit.

Aktuality29. 4. 2020

Online seminář: Svět bez IPv4 – hledáme přednášející

Připravujeme pro Vás seminář a tentokrát on-line! Na jaké téma? Svět bez IPv4. Zapište si do kalendářů 4.6.2020.

V současné chvíli hledáme přednášející!
Nasadili jste IPv6 ve své síti? Zprovoznili jste IPv6 na své službě? Vypnuli jste někde IPv4? Vyřešili jste nějaký zajímavý problém související s IPv6 nebo naopak s nedostatkem IPv4 adres? Budeme rádi, když o svých zkušenostech povíte.

Přihlášku, kterou můžete podat do 10. května a další info najdete na webu akce.

Akce


On-line seminář:  Svět bez IPv4 4. června 2020, online

archiv akcí…