Aktuality7. 4. 2020

Hudba bez hranic – přenos online koncertů

Jsme jedním z partnerů platformy Hudba bez hranic, která má za cíl podpořit Lékaře bez hranic, kteří v těch dnech pomáhají v epicentrech nákazy COVID19.
Prostřednictvím naší technologie, které je výsledkem našeho výzkumu a vývoje zajistíme přenos série online koncertů našich předních hudebníků klasické hudby z Nadace Bohuslava Martinů.

Na přenosy se můžete podívat zde – každý čtvrtek od 19:30

Děkujeme všem lékařům!

Aktuality2. 4. 2020

Veřejná zakázka pro dodávku výpočetního clusteru

Sdružení CESNET zahájilo předběžné tržní konzultace v rámci přípravy nadlimitní veřejné zakázky na dodávky s pracovním názvem „CESNET – Dodávka výpočetního clusteru pro MetaCentrum (2020)“. Oficiální Výzva k účasti na předběžných tržních konzultacích, včetně příloh, je uveřejněna na profilu zadavatele.

Aktuality19. 3. 2020

Posilujeme naše služby během epidemie

Máme pro Vás nejnovější eNews. V době epidemie COVID-19 posilujeme naše služby související s výukou a prací na dálku, sdílení a synchronizaci dat a také Vás informujeme o tom, jak zabezpečit Váš počítač při práci z domova. Nedostali jste nový eNews? Podívejte se zde a nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek z CESNETu. Aktuální informace k našim službám najdete též na speciální stránce COVID-19.

Akce

V nejbližší době žádné akce nepořádáme.

archiv akcí…