Aktuality6. 2. 2023

Spouštíme novou službu Phishingator

Phishingator je naše nová služba přístupná pomocí webové aplikace na testování odolnosti zaměstnanců vůči podvodným emailům. Rozvíjí jejich bezpečné chování a posiluje bdělost v emailové komunikaci. Jde o intuitivní a automatizovaný systém. Výstupem jsou komplexní a individuální statistiky k následné analýze a procesu zlepšování chování uživatelů v online komunikaci. Služba je určena všem organizacím připojeným k e-infrastruktuře CESNET. Více se dozvíte na zítřejším Semináři o bezpečnosti sítí a služeb 2023. Detailní informace na našem webu.

Aktuality25. 1. 2023

Výzva projektu DICE

Další služby v oblasti digitálního ukládání dat nad rámec naší nabídky datových úložišť jsou k dispozici pro výzkumníky a vědce v rámci projektu DICE. Nabídka zahrnuje široké spektrum služeb od běžného „ukládání osobních dat“ pro jednotlivce a malé týmy až po mimořádně sofistikovaná řešení s přidanou hodnotou pro dlouhodobé uchovávání a identifikaci ukládaných dat, správu metadat a implementaci principů FAIR pro datově náročné výzkumné projekty. Výzva zde.

Aktuality12. 1. 2023

Máme novou verzi SW UltraGrid

Kolegové z Laboratoře pokročilých síťových technologií (SITOLA) vyvinuli novou stabilní verzi softwaru UltraGrid pro nízkolatenční a vysoce kvalitní přenosy videa přes IP sítě. Mezi hlavní novinky patří displej Vulkan, vylepšené GUI a nové funkce pro práci se zvukem. Nová verze 1.8 je k dispozici ke stažení pro všechny podporované platformy na http://ultragrid.cz/. Více informací zde.

 

Aktuality9. 1. 2023

Seminář o bezpečnosti sítí a služeb 2023

Další ročník oblíbeného Semináře o bezpečnosti sítí a služeb, který se uskuteční 7. 2. 2023 v prostorách Fakulty strojní ČVUT v Praze, se pomalu blíží a jsme rádi že po dvou leté pauze můžeme opět uspořádat setkání na živo. Detailní program a registraci na seminář naleznete zde.

Akce

Seminář o bezpečnosti sítí a služeb, 7. 2. 2023, ČVUT FS učebna 266, Praha
Forenzní trénink I., 7. – 8. 3. 2023, Hotel Olšanka, Praha
Forenzní trénink II., 9. – 10. 3. 2023, Hotel Olšanka, Praha