Aktuality22. 6. 2022

Netradiční koncert přivítá české předsednictví Rady EU

Koncert, na kterém zazní skladby Antonína Dvořáka, Leoše Janáčka, Bohuslava Martinů, Pieta Swertse a Miloslava Kabeláče, zahrají společně umělci Hudební a taneční fakulty Akademie múzických umění v Praze (HAMU) a belgické Luca School of Arts 3. července 2022 v 19:30 v Sále Martinů a Kamermuziekzaal v Leuven. Vzájemně je propojí naše jedinečná technologie! Chcete se této jedinečné události zúčastnit? Máte možnost – zde se můžete zaregistrovat. Více o koncertu se dozvíte v TZ.

Aktuality1. 6. 2022

Robot dětem

V památníku na Strži naši kolegové z oddělení technologie pro síťové aplikace rozpohybovali Čapkova robota pomocí interaktivní aplikace. Více v tiskové zprávě zde.

Aktuality26. 5. 2022

Jednání Scientific Advisory Board e-INFRA CZ

Ve dnech 26. – 27. 5. 2022 proběhlo jednání Scientific advisory board e-INFRA CZ, které projednávalo strategické směrování a plány e-infrastruktury e-INFRA CZ. Jednání zahájila prof. Wildová, náměstkyně ministra školství, mládeže a tělovýchovy.

Aktuality17. 5. 2022

Memorandum o společném zájmu

Dnes náš ředitel Jakub Papírník a ředitel ⁦NTK Martin Svoboda podepsali Memorandum o společném zájmu. Cílem je hlubší vzájemná spolupráce na rozvoji služeb pro uživatele směřující k principům otevřené vědy. Více v tiskové zprávě.

Akce

V současné době nejsou plánované žádné akce. Těšíme se na podzim 2022!