CESNET – Hledáme přednášející na naše akce

 

Zúčastněte se našich akcí jako přednášející!

Seminář o IPv6 2019

I v letošním roce pořádá sdružení CESNET jednodenní seminář věnovaný internetovému protokolu IPv6. Pokud budete mít zájem zúčastnit se, zapište si termín semináře do kalendáře.

KDY:  6. června 2019
KDE:  Posluchárna 256, ČVUT FEL, Technická 2, Praha 6

Hledáme přednášejícíZprovoznili jste IPv6 ve své síti nebo  na své službě? Vyřešili jste nějaký zajímavý problém související s IPv6 nebo naopak s nedostatkem IPv4 adres? Podělte se s účastníky o své zkušenosti s IPv6. Prosíme, pošlete krátký abstrakt nejpozději do 5. května.

MÁM ZÁJEM PŘEDNÁŠET

 

 

CSNOG 2019

Jsme spolupořadateli setkání českých a slovenských správců sítí CSNOG 2019. Cílem akce je umožnit odborníkům sdílet zkušenosti a praktická řešení, která mohou zvýšit kvalitu českých a slovenských sítí. V případě zájmu o účast si zapište termín do kalendáře.

KDY:  28.–29. května 2019
KDE:  Brno

Organizátoři setkání oznámili prodloužení termínu pro zasílání abstraktů do hlavního programu akce. Zájemci z řad poskytovatelů přístupu k Internetu, provozovatelů telekomunikačních a počítačových sítí, registrátorů domén nebo technických nadšenců se mohou hlásit na webu akce do pátku 29. března.

MÁM ZÁJEM PŘEDNÁŠET

Poslední změna: 4.5.2019