Pro členy pracovního týmu

Pokud jste členem pracovního týmu, který se zabýva vědou, výzkumem, inovacemi nebo vzděláváním,a vaše organizace je připojena k e-infrastruktuře CESNET, máme pro vás řadu nástrojů usnadňujících týmovou spolupráci.

Komunikace členů týmu

Vedle standardních internetových nástrojů, jako je elektronická pošta či komunitní weby, můžete využívat služby pro přímou komunikaci v reálném čase, zejména videokonference a webkonference. Díky nim se členové distribuovaných týmů mohou virtuálně scházet daleko častěji, než kdyby museli cestovat na koordinační schůzky. Průběh videokonferencí lze navíc archivovat.

Sdílení dat

Potřebuje váš tým zpracovávat velké objemy dat a předávat si je mezi pracovišti nebo archivovat? Pro naše datová úložiště to není žádný problém.

Přenosy pro náročné experimenty

Přenáší váš tým mimořádné objemy dat – například pro vzdálený přístup k unikátním vědeckým přístrojům a jejich výstupům – nebo má nadstandardní nároky na zabezpečení svých datových přenosů? Pak by vás mohly zajímat naše pokročilé přenosové služby Vyhrazené okruhy a sítě (Circuit)Lambda služby a Fotonické služby (Photonic), které právě takovým nárokům vyhoví.

Další přínosy

Každý člen pracovního týmu je samozřejmě také uživatelem naší e-infrastruktury. Nechceme se opakovat, jen zdůrazníme, že se na něj vztahují i výhody pro individuální uživatele.

 

Poslední změna: 22.2.2017