CESNET na nové adrese

Přestěhovali jsme se do nového!

Budova Telehouse, Generála Píky 430/26, Praha 6-Dejvice. To je naše nové útočiště. Slavnostní pásku přestřihl 20.10. 2022 předseda představenstva sdružení CESNET Miroslav Tůma za účasti dalších členů vedení. Logisticky i technicky náročný proces stěhování byl již z větší části ukončen a většina zaměstnanců se již zabydluje ve svých nových kancelářích.

CESNET se stěhuje vůbec poprvé ve své více než 25leté historii. Dosud jsme měli domov v Zikově ulici v historické budově bývalého rektorátu ČVUT, kde dnes najdete Vysokou školu chemicko-technologickou.

Telehouse je součástí prestižní administrativní a obchodní lokality nazvané DOWNTOWN Dejvice, která se rozprostírá nedaleko našeho dosavadního působiště v těsné blízkosti metra i řady autobusových či tramvajových zastávek.

Moderní prostory, umístěné v 5. poschodí budovy, v porovnání s dosavadními kancelářemi mnohem lépe vyhovují z hlediska velikosti, ale i technologickým zázemím, které plně odpovídá potřebám sdružení.

Se „Zikovkou“ se ale úplně neloučíme. Na adrese Zikova 1903/4, Praha 6, PSČ 160 00, prozatím zůstává oficiální sídlo sdružení.

Poslední změna: 14.11.2022